Do każdego wdrożenia przez 6 miesięcy serwer gratis.

System indywidualny

Aby strona Internetowa mogła być dostępna w sieci Internet, konieczne jest przechowywanie (hosting) jej na komputerze, który jest stale podłączony do Internetu i posiada niezmienny adres Internetowy. Takimi komputerami są serwery, to urządzenia o zaawansowanej budowie, stworzone do wykonywania głównie zadania, jakim jest udostępnianie treści w sieci Internet.

Wynajęcie takiego urządzenia bądź jego części wiąże się z kosztami, które zależą od ilości zasobów jakie będą potrzebne do prawidłowego funckjonowania Państwa strony Internetowej.

Zamawiając u nas stronę Internetową, pierwsze 6 miesięcy hostingu otrzymują Państwo za darmo. Przez ten czas Pańśtwa strona Internetowa zdąży już dobrze się zaindeksować w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu będzie łatwiej odnajdowana. Przyjmując że Państwo nie wspomagali się reklamowaniem strony Internetowej ani nie pozycjonowali jej na własną rękę, w tym czasie pojawią się pierwsi klienci którzy odnaleźli kontakt do Państwa właśnie dzięki własnemu miejscu w sieci.